SABINA I JANUSZ NIKIEL

Szczyrk, ulica Olimpijska 40

tel: (033) 8179199, 0608424294

mail: jnikiel@poczta.onet.pl

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i ich swobodnym przepływie informujemy, że Administratorem Pani/a danych osobowych jest Olimp Janusz Nikiel z siedzibą w Szczyrku przy ul. Olimpijskiej 40.

Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych wyłącznie z działalnością gospodarczą i współpracą biznesową. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora.

Olimp Janusz Nikiel zobowiązuje się stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, zarówno techniczne jak i organizacyjne, aby chronić Państwa dane osobowe. Dane osobowe będą przechowywane, wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których dane te są gromadzone oraz nie będą udostępniane osobom trzecim.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących danych osobowych, prosimy o kontakt.

Formularz kontaktowy można znaleźć w serwisie noclegowym Meteor - Turystyka, w którym znajduje się nasza prezentacja. Dodatkowo po udanym pobycie można tam zostawić swoją opinie - do czego szczególnie zachęcamy!